Serwis ekspresów do kawy Miele

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy marki Miele. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w domach i w firmach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
Miele Serwis ekspresów do kawy Łódź

Najwyższej klasy, automatyczne ekspresy do kawy Miele coraz częściej goszczą w naszych domach i firmach. Pozwalają na codzienne rozpoczynanie dnia przepysznym, pobudzającym do życia napojem. Są również wykorzystywane w biurach, a nawet lokalach gastronomicznych. Miele to marka, która dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji swych produktów, cieszy się wyjątkowym uznaniem w Polsce. 

Naprawa Ekspresu Miele

Z tego artykułu dowiesz się

Serwis Miele – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu Miele w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres Miele odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

Miele – niemiecki absolut jakości od ponad 100 lat

Historia marki Miele sięga aż 1899 roku, kiedy to Carl Miele i Reinhardem Zinkannem założyli fabrykę wirówek, do mleka pod nazwą Miele&Cie. Cztery lata później, firma wprowadziła na rynek pralkę z napędem ręcznym – Model A. Dużym krokiem ku rozwojowi firmy było pojawienie się w 1910 roku pierwszej pralki Miele napędzanej silnikiem elektrycznym. W 1931 roku pojawił się odkurzacz Miele – Model L, którego wzornictwo przetrwało aż do obecnych czasów. W roku 1952 Miele wyprodukowało pralkę w kształcie prostopadłościanu. W latach 60. oferta Miele została poszerzona o zmywarki z możliwością zabudowy. Powstały także zmywarki z funkcją dezynfekcji i czyszczenia naczyń laboratoryjnych, dzięki czemu urządzenia mogły być wykorzystywane w przemyśle oraz służbie zdrowia. Rozpoczęto także produkcję kuchenek wolnostojących oraz modeli pod zabudowę, a potem kuchenek mikrofalowych, pralek, suszarek oraz maszyn do prasowania.

„Immer besser” czyli „Zawsze lepiej”

motto firmy Miele

Historia ekspresów do kawy Miele jest znacznie krótsza. Pierwsze urządzenie tego typu pojawiło się na rynku w 2010 roku, ale tak jak zdążyła nas firma przyzwyczaić, cechowała je przemyślana konstrukcja, bardzo solidna budowa i minimalistyczne, eleganckie wzornictwo.

Konserwacja ekspresów do kawy Miele

Większość czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją ekspresu do kawy może być wykonana przez samego użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw.

Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych jest odkamienianie ekspresu. Procedura jest prosta do przeprowadzenia we własnym zakresie. 

Każdy ekspres poza odkamienianiem wymaga czyszczenia z zawartych w kawie substancji, głównie z tłuszczu. Najlepiej do tego użyć rekomendowanych przez producenta tabletek lub płynów, choć i preparaty innych wyspecjalizowanych firm nie sprawują się gorzej.

W przypadku eksploatacji w biurze, części ekspresu takie jak pojemnik na fusy, tacka i dysza do spienienia mleka powinno się czyścić codziennie. Jeśli ekspres nie był używany dłużej niż 3 dni, również powinien zostać wyczyszczony przed użyciem.

Łódź – serwis ekspresów Miele przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.

Ekspresy do kawy Miele to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów Miele. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy i małego AGD. 

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.