Serwis ekspresów do kawy Carimali

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy włoskiej marki Carimali. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w kawiarniach, restauracjach, hotelach i biurach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
Carimali Serwis ekspresów do kawy Łódź
Wysokiej klasy, profesjonalne ekspresy do kawy Carimali to wizytówka najlepszych kawiarni – gwarantują najwyższej klasy napar, satysfakcjonujący prawdziwych koneserów kawy. Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie profesjonalnych, kawiarnianych ekspresów do kawy – usuwaniu usterek, jak również w przeprowadzanych regularnych przeglądów konserwacyjnych.
Naprawa Ekspresu Carimali

Z tego artykułu dowiesz się

Serwis Carimali – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu Carimali w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres Carimali odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki.

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania profesjonalnych ekspresów do kawy.

Carimali – włoska marka ze 100-letnią tradycją

Firma Carimali założona została przez Angelo Carimali w roku 1919. Manufaktura mieściła się w Mediolanie, przy ulicy Via Ripa Ticinese i zatrudniała 10 osób. Firma była nowatorem w branży ekspresów do kawy i w 1932 roku rozpoczęła produkcję urządzeń w układzie pionowym, a w 1940 w układzie poziomym. Rok 1960 przyniósł zmianę właściciela firmy, którym stał się Marco Taddei. Firma wcześnie postawiła na rozwój ekspresów automatycznych. Pierwszym takim urządzeniem była Vega z 1960 roku, a później Traditional Systema z 1980. Począwszy od roku 2000 nastąpiła światowa ekspansja marki Carimali – na eksport wysyłano aż 95% produkcji.

Konserwacja ekspresów do kawy Carimali

Profesjonalny ekspres do kawy to najważniejsze urządzenie w kawiarni czy cukierni, ale nawet i w restauracji restauracji kawa to jedna z częściej zamawianych pozycji w menu. Utrzymanie ekspresu w idealnym stanie jest więc bardzo ważne.Wiele czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją profesjonalnego ekspresu do kawy może być wykonana przez użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw.Ważne, aby konserwacja ekspresu do kawy była na stałe wpisana w harmonogram prac obsługi lokalu. Kawa z zadbanego urządzenia będzie aromatyczna i smaczna, a ono samo odpłaci dodatkowymi latami pracy. Należy stosować się do następujących zasad:
  1. stosować się do zaleceń zawartych w instrukcji obsługi,
  2. używać przefiltrowanej wody,
  3. codziennie wykonywać zalecane czynności konserwacyjne –  opróżnienie pojemnika na fusy, wyczyszczenie jej i osuszenie, opróżnienie pojemnika na wodę, wyczyszczenie dysz kawowych i spieniających mlek, przepłukanie układu mlecznego, wyczyszczenie panelu urządzenia i przycisków, skontrolowanie czystości otoczenia wokół ekspresu.
Okresowo należy również przeprowadzić czyszczenie grupy zaparzającej (w tym kolb), dyszy do spieniania mleka oraz odkamienianie.

Łódź – serwis ekspresów Carimali przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.Ekspresy do kawy Carimali to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów Carimali. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy.
ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.