Serwis ekspresów do kawy La Spaziale

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy włoskiej marki La Spaziale. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w kawiarniach, restauracjach, hotelach i biurach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
La Spaciale serwis ekspresów do kawy Łódź Polska
Wysokiej klasy, profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale to wizytówka najlepszych kawiarni – gwarantują najwyższej klasy napar, satysfakcjonujący prawdziwych koneserów kawy. Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie profesjonalnych, kawiarnianych ekspresów do kawy – usuwaniu usterek, jak również w przeprowadzanych regularnych przeglądów konserwacyjnych.
Naprawa Ekspresu La Spaziale

Z tego artykułu dowiesz się

Serwis La Spaziale – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu Jura w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres La Spaziale odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

La Spaziale – włoska marka z 50-letnią tradycją

Firma La Spaziale założona została w roku 1969 przez osoby pracujące w branży ekspresów do kawy od 1947.  Nazwa La Spaziale (czyli „kosmiczna”) związana jest z rokiem założenia firmy, a równocześnie z lądowaniem na człowieka księżycu. Choć z działalnością firmy nie są związane żadne przełomowe patenty i wynalazki, urządzenia La Spaziale należą do trójki najlepiej sprzedających się klasycznych ekspresów do kawy na świecie.  Firma stawia na najwyższą możliwą doskonały projekt techniczny swoich urządzeń, jakość komponentów oraz wyjątkowe wzornictwo. 

La Spaciale produkuje profesjonalne ekspresy i młynki do kawy. Obecnie w ofercie firmy znajdują się następujące rodziny ekspresów:

 • S1,
 • S2,
 • S5,
 • S8 DSP,
 • S9 DSP,
 • S11,
 • S40,
 • S50,
 • Vittoria

 

Konserwacja ekspresów do kawy La Spaziale

Profesjonalny ekspres do kawy to najważniejsze urządzenie w kawiarni czy cukierni, ale nawet i w restauracji restauracji kawa to jedna z częściej zamawianych pozycji w menu. Utrzymanie ekspresu w idealnym stanie jest więc bardzo ważne.Wiele czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją profesjonalnego ekspresu do kawy może być wykonana przez użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw.Ważne, aby konserwacja ekspresu do kawy była na stałe wpisana w harmonogram prac obsługi lokalu. Kawa z zadbanego urządzenia będzie aromatyczna i smaczna, a ono samo odpłaci dodatkowymi latami pracy. Należy stosować się do następujących zasad:
 1. stosować się do zaleceń zawartych w instrukcji obsługi,
 2. używać przefiltrowanej wody,
 3. codziennie wykonywać zalecane czynności konserwacyjne –  opróżnienie pojemnika na fusy, wyczyszczenie jej i osuszenie, opróżnienie pojemnika na wodę, wyczyszczenie dysz kawowych i spieniających mlek, przepłukanie układu mlecznego, wyczyszczenie panelu urządzenia i przycisków, skontrolowanie czystości otoczenia wokół ekspresu.
Okresowo należy również przeprowadzić czyszczenie grupy zaparzającej (w tym kolb), dyszy do spieniania mleka oraz odkamienianie.

Łódź – serwis ekspresów La Spaziale przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy pracują znacznie dłużej, niż te zaniedbane, serwisowane tylko wtedy, gdy coś się zepsuje.

Ekspresy do kawy La Spaziale to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów La Spaziale. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy.

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.