Serwis ekspresów do kawy Melitta

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy marki Melitta. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w domach i w firmach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
Melitta serwis ekspresow do kawy lodz polska

Wysokiej klasy, automatyczne ekspresy do kawy Melitta coraz częściej goszczą w naszych domach i firmach. Pozwalają na codzienne rozpoczynanie dnia przepysznym, pobudzającym do życia napojem. Są również wykorzystywane w biurach i lokalach gastronomicznych. Melitta to jedna z bardziej popularnych i uznanych marek w Polsce – producent zaparzaczy i automatycznych ekspresów do kawy. 

Naprawa Ekspresu Melitta

Serwis Melitta – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu Melitta w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres Melitta odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

Melitta – marka ze stuletnią tradycją

Historia marki Melitta ma swój początek w 1908, kiedy to niemiecka gospodyni domowa, Melitta Bentz, wpada na pomysł zastosowania specjalnego kawowego filtra. Wynalazek został zarejestrowany jako patent, a przy okazji zarejestrowana została firma w drezdeńskim rejestrze handlowym. Oprócz coraz doskonalszych filtrów do kawy przedsiębiorcza pani Bentz zaczęła sprzedawać wypalaną przez siebie kawą. W latach sześćdziesiątych oferta została poszerzona o elektryczne ekspresy do zaparzania kawy.

Konserwacja ekspresów do kawy Melitta

Większość czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją ekspresu do kawy może być wykonana przez samego użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw.

Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych jest odkamienianie ekspresu. Procedura jest prosta do przeprowadzenia we własnym zakresie. 

Każdy ekspres poza odkamienianiem wymaga czyszczenia z zawartych w kawie substancji, głównie z tłuszczu. Najlepiej do tego użyć rekomendowanych przez producenta tabletek lub płynów, choć i preparaty innych wyspecjalizowanych firm nie sprawują się gorzej.

W przypadku eksploatacji w biurze, części ekspresu takie jak pojemnik na fusy, tacka i dysza do spienienia mleka powinno się czyścić codziennie. Jeśli ekspres nie był używany dłużej niż 3 dni, również powinien zostać wyczyszczony przed użyciem.

Łódź – serwis ekspresów Melitta przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.

Ekspresy do kawy Melitta to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów Melitta. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy i małego AGD. 

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.