Umowa serwisowa na ekspres do kawy

Po podpisaniu umowy serwisowej z Ekspresową Kliniką w Łodzi, wszystkie obowiązki związane z utrzymaniem Twojego ekspresu do kawy w jak najlepszym stanie technicznym bierzemy na siebie. Zapewniamy naprawę włącznie z kosztem części zamiennych. Wystarczy, że zadzwonisz, a nasz inżynier serwisowy raz, dwa zjawi się w siedzibie Twojej firmy.

Nie masz czasu na zajmowanie się ekspresem do kawy w firmie, a chcesz cieszyć się aromatem małej czarnej? Dzięki umowie serwisowej możesz zapomnieć o uciążliwym obowiązku odkamieniania i konserwacji ekspresu, a w razie jego awarii, po prostu dzwonisz po nas. Przyjeżdżamy i zabieramy uszkodzony do naprawy. Po naprawie niezwłocznie odwozimy sprawną i wyczyszczoną maszynę. 

Delektuj się swoją kawą w biurze bez zmartwień o stan swojego ekspresu do kawy. Zadbamy o niego z należytą starannością. Kawa to nasza pasja!

Umowy serwisowe na ekspresy do kawy w Łodzi i promieniu 50 km

Obsługę ekspresów do kawy w ramach umowy serwisowej świadczymy na terenie Łodzi i w promieniu 50 km. 

Ekspres zastępczy na czas naprawy

W zależności od rodzaju podpisanej umowy, dostarczamy sprzęt zastępczy na czas naprawy uszkodzonego ekspresu do kawy, więc w Twojej firmie aromat świeżo parzonej kawy będzie się roztaczał nieprzerwanie.

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.