Sprzedaż kawy ziarnistej dla biur i gastronomii

Ekspresowa Klinika od wielu lat dostarcza najwyższej jakości, świeżo paloną kawę ziarnistą na potrzeby biur, hoteli i gastronomii. Smak naszych kaw został specjalnie dobrany, by zaspokajał gusta jak najszerszej grupy konsumentów.
Sprzedaż kawy biura, firmy, gastronomia Łódź

Ekspresową Klinikę tworzą pasjonaci kawy. Nie tylko naprawiamy ekspresy wymagające troski, ale również zajmujemy się wynajmem urządzeń i sprzedajemy kawę ziarnistą specjalnie dopasowaną do gustów naszych klientów.

Kawa ma smakować naszym klientom

Kawa ma spełniać oczekiwania firm, z którymi współpracujemy – ich pracownikom, klientom czy gościom hotelowym. Skąd wiemy, że kawa ma być taka jaką oferujemy? Przy okazji podejmowanych przez nas czynności serwisowych często rozmawiamy z osobami odpowiedzialnymi za ekspresy do kawy. To od nich dowiadujemy się, jakie kawy cieszą się największym uznaniem. Wiemy, że kawa ma być wyrazista w smaku, bardzo aromatyczna, ale żadnym wypadku nie powinna być kwaśna.

Kawy Ekspresowa Klinika palone są specjalnie dla nas i ściśle według naszych wymagań. a w zasadzie wymagań naszych klientów. Sprzedajemy je w opakowaniach po 1000 g.

Kawa ziarnista dla lokali gastronomicznych w Łodzi i województwie łódzkim

W Łodzi, miejscu pulsującym życiem gastronomicznym, marka kaw ziarnistych Ekspresowa Klinika zdobywa coraz większe uznanie właścicieli lokali gastronomicznych. Nasza kawa nie tylko doskonale oddaje esencję smaku, ale również stwarza wyjątkową atmosferę, która wyróżnia lokale spożywcze w tętniącym życiem mieście.

Kawa Ekspresowa Klinika to gwarancja świeżości i intensywnego aromatu, które są kluczowe dla zadowolenia nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy. Dla restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych w Łodzi, oferujemy unikalną gamę kaw ziarnistych, dostosowanych do różnych preferencji klientów. Nasza kawa to nie tylko produkt, to doświadczenie smakowe, które przenosi gości w podróż przez najwyższej jakości ziarna. Ekspresowa Klinika umożliwia właścicielom lokali gastronomicznych kreowanie wyjątkowych koncepcji menu kawowego, dostosowanych do charakteru danego miejsca.

Kawa ziarnista dla hoteli w Łodzi i województwie łódzkim

W sercu Łodzi, gdzie tradycja spotyka się z gościnnością, firma Ekspresowa Klinika oferuje wyjątkową kawę ziarnistą, idealnie dopasowaną do wyrafinowanych potrzeb hotelarzy. Nasza oferta nie tylko doskonale podkreśla smak, lecz także tworzy atmosferę luksusu, nadającą hotelom niepowtarzalny charakter.

Kawy Ekspresowa Klinika to synonim świeżości i intensywnego aromatu, co sprawia, że każde przeżycie związane z naszą kawą staje się wyjątkowe. Dla hoteli w Łodzi, dążących do zapewnienia swoim gościom niezapomnianych chwil, proponujemy ekskluzywne gatunki kaw ziarnistych, dostosowane do najwyższych standardów obsługi.

Nasza kawa nie tylko zaspokaja podniebienia, lecz staje się ważnym elementem doświadczenia pobytu w hotelu. „Ekspresowa Klinika” umożliwia hotelarzom personalizację oferty kawowej, dostosowując ją do unikalnej atmosfery każdego obiektu.

Decydując się na naszą ofertę, hotele w Łodzi zyskują nie tylko doskonałą kawę, ale także partnera w kreowaniu niepowtarzalnego wizerunku. Nasza marka, ceniona za pasję do kawy, może stać się kluczowym elementem charakteryzującym hotelowe doświadczenie, przyciągając gości poszukujących wyjątkowych przeżyć.

Sklep z kawą ziarnistą

Kawa Cordoba 1000 g

średnio mocno palona arabica 70%, robusta 30%

Kawa Cordoba 12 kg

średnio mocno palona arabica 70%, robusta 30%

Kawa Palermo 1000 g

średnio mocno palona arabica 50%, robusta 50%

Kawa Palermo 12 kg

średnio mocno palona arabica 50%, robusta 50%

Kawa Verona 1000 g

średnio palona arabica 60%, robusta 40%

Kawa Verona 12 kg

średnio palona arabica 60%, robusta 40%

Kawa Zurich 1000 g

średnio palona robusta 100%, łagodna, bez kwasowości

Kawa Zurich 12 kg

średnio palona robusta 100%, łagodna, bez kwasowości

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.