Dzierżawa ekspresów do kawy

Nie musisz kupować ekspresu do kawy, by cieszyć się smakiem aromatycznego naparu w firmie. Ekspresowa Klinika wynajmuje (dzierżawi) ekspresy do kawy różnych wielkości. Nasz ekspres będzie stale pod naszą opieką. W razie potrzeby, zapewniamy jego błyskawiczną naprawę. Opcjonalnie oferujemy również abonament kawowy.

Zakup ekspresu do firmy i biura to inwestycja obciążająca budżet. Niby można kupić coś tańszego, ale sprzęt z wysokiej półki to gwarancja wygody użytkowania i przede wszystkim pełnego zadowolenia z zaparzonych kaw.

Wynajem (dzierżawa) ekspresu do kawy w Ekspresowej Klinice łączy wysoką jakość sprzętu z niewielkimi kosztami, rozłożonymi na miesięczne raty wynajmu. 

Umowy na wynajem ekspresów do kawy w Łodzi i promieniu 50 km

Wynajmujemy ekspresy do kawy na terenie Łodzi i w promieniu 50 km. 

Ekspres zastępczy na czas naprawy

Jeśli coś się stanie z wynajmowanym ekspresem do kawy, dostarczamy sprzęt zastępczy na czas naprawy uszkodzonego, więc w Twojej firmie aromat świeżo parzonej kawy będzie się roztaczał nieprzerwanie.

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.