Serwis ekspresów do kawy Siemens i Bosch

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy marek Siemens i Bosch. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w domach i w firmach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
Siemens serwis ekspresów do kawy łódź

Wysokiej klasy, automatyczne ekspresy do kawy DeLonghi coraz częściej goszczą w naszych domach i firmach. Pozwalają na codzienne rozpoczynanie dnia przepysznym, pobudzającym do życia napojem. Są również wykorzystywane w biurach i lokalach gastronomicznych. DeLonghi to jedna z bardziej popularnych i uznanych marek w Polsce – producent automatycznych ekspresów do kawy. 

Naprawa Ekspresu Siemens
Naprawa Ekspresu Bosch

Serwis Siemens i Bosch – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu DeLonghi w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres DeLonghi odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

Marki Siemens i Bosch w koncernie BSH Group

Zarówno Siemens, jak i Bosch, to marki znane na całym świecie od lat. Na rynkach AGD marki te należą do BSH Hausgeräte – firmy założonej w 1967 roku jako joint venture Bosch i Siemens. Przedsięwzięcie przeszło w całości w ręce Robert Bosch GmbH w 2014 roku. 

Obecnie BSH to największy producent AGD w Europie i jedna z największych tego typu firm na świecie –posiada około 40 fabryk w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej i Azji. Wraz z globalną siecią sprzedaży, produkcji i usług, konglomerat BSH składa się obecnie z około 80 firm w 50 krajach.

Urządzenia Bosch i Siemens znane są ze swej wysokiej jakości i solidnej budowy. 

Serwisujemy następujące ekspresy do kawy Siemens:

  • automatyczne ekspresy do kawy do zabudowy,
  • automatyczne ekspresy do kawy wolnostojące,
  • automatyczne ekspresy do kawy z Home Connect oraz
  • ekspresy przelewowe
Ekspresowa Klinika prowadzi naprawy ekspresów do kawy Bosch zarówno w wersji wolnostojącej, jak i przeznaczonej do zabudowy.
 

Konserwacja ekspresów do kawy Siemens i Bosch

Większość czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją ekspresu do kawy może być wykonana przez samego użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw. 

Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych jest odkamienianie ekspresu. Procedura jest prosta do przeprowadzenia we własnym zakresie.

Łódź – serwis ekspresów DeLonghi przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.

Ekspresy do kawy Siemens i Bosch to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów Siemens i Bosch. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy i małego AGD. 

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.