Serwis ekspresów do kawy La Pavoni

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy marki La Pavoni. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w domach i w firmach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.

Wysokiej klasy, profesjonalne ekspresy do kawy La Pavoni coraz można spotkać w firmach i restauracjach. Pozwalają na codzienne rozpoczynanie dnia przepysznym, pobudzającym do życia napojem.

Serwis La Pavoni – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu La Pavoni w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres La Pavoni odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

La Pavoni – producent ekspresów od 1905 roku

Firma La Pavoni Spa została założona w 1905 roku w Mediolanie przez Desiderio Pavoniego. Wtedy właśnie pan Pavoni odkupił od Luigi Bezzera prawa do opatentowanym w 1901 roku usprawnieniom w sposobie ciśnieniowego parzenia kawy (Patent No. 153/94, 61707, zgłoszony 19 grudnia 1901). Początkowo manufaktura produkowała jedną maszynę dziennie. W 1961 roku na rynku pojawił się ekspres domowy „Europiccola”, pozwalający cieszyć się w domu smakiem prawdziwego espresso. 

W 1977 roku idea ekspresu „Europiccola” została wykorzystana w modelu „Professional”, którego kocioł pozwolił na uzyskanie 16 kolejnych kaw. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w manometr wskazujący ciśnienie w kotle.

Łódź – serwis ekspresów La Pavoni przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.

Ekspresy do kawy La Pavoni to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresów La Pavoni. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy i małego AGD. 

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.