Abonament kawowy

Masz już dość ciągłego zamawiania kawy, sprawdzania czy aby właśnie się nie kończy? Nie chcesz być zaskakiwany informacją „Panie prezesie, nie ma kawy!”? Ekspresowa klinika ma rozwiązanie tego problemu – Abonament kawowy. Po podpisaniu umowy, to my będziemy dbali o to, aby w Twoim ekspresie zawsze była kawa.

Skorzystaj z naszej oferty dla firm.  W ramach podpisanej umowy na „Abonament kawowy” zadbamy o to, aby w Twoim ekspresie zawsze była świeża, aromatyczna kawa.  

Zasady Abonamentu kawowego

  1. Obowiązki po naszej stronie. To my będziemy pamiętać za Ciebie o uzupełnieniu zapasu kawy. Dostarczymy ją na czas własnym transportem.
  2. Płatność w ustalonych terminach. W ustalonych w umowie terminach przedstawimy rozliczenie zużycia kawy i wystawimy fakturę.
  3. Poznawanie nowych kaw. Regularnie będziemy Ci dostarczali darmowe próbki nowych gatunków kaw z naszej oferty, tak abyś mógł cieszyć się ulubionym smakiem.
  4. Specjalne ceny. Stała współpraca oznacza lepsze ceny, nie do osiągnięcia przy pojedynczych zakupach.
  5. Umowa bez zobowiązań. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał rozwiązać umowę, nie ma problemu. 
ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.