Serwis ekspresów do kawy Delonghi

Ekspresowa Klinika od lat zajmuje się naprawą i bieżącą konserwacją ekspresów do kawy marki DeLonghi. Przywracamy urządzeniom pełną sprawność dając gwarancję jakości. Serwisujemy urządzenia w domach i w firmach. Zlecenia wykonujemy sprawnie, w rozsądnych cenach. W razie potrzeby dostarczamy sprzęt zastępczy. Przyjeżdżamy po uszkodzony sprzęt i odwozimy sprawny.
Serwis ekspresów do kawy Delonghi

Wysokiej klasy, automatyczne ekspresy do kawy DeLonghi coraz częściej goszczą w naszych domach i firmach. Pozwalają na codzienne rozpoczynanie dnia przepysznym, pobudzającym do życia napojem. Są również wykorzystywane w biurach i lokalach gastronomicznych. DeLonghi to jedna z bardziej popularnych i uznanych marek w Polsce – producent automatycznych ekspresów do kawy. 

Naprawa Ekspresu DeLonghi

Serwis DeLonghi – ekspresy do kawy z Łodzi i województwa łódzkiego

Serwis ekspresu DeLonghi w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Sieradza, Zduńskiej Woli możesz zlecić Ekspresowej Klinice, Zadbamy, by Twój ekspres DeLonghi odzyskał dawną świetność. Zajmiemy się zarówno jego okresową konserwacją, jak i naprawą usterki. 

Działamy profesjonalnie, bazując na oryginalnych częściach i specjalistycznej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu działania automatycznych ekspresów do kawy.

Firma De'Longhi działa już ponad 100 lat

De’Longhi to włoska firma rodzinna, zajmująca się głównie produkcją wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Przedsiębiorstwo powstało w 1902 roku w Treviso, ale formalnie firma została zarejestrowana dopiero w 1950 roku. Czyżby pół wieku działała na czarno? We Włoszech to chyba możliwe. Założycielem firmy był Giuseppe De’Longhi. Stery trzyma w ręku syn Giuseppe – Fabio De’Longhi.

To co bezsprzecznie odróżnia produkty DeLonghi, to wspaniałe wzornictwo. Wszystko jedno, czy mamy do czynienia z czajnikiem, tosterem, czy ekspresem do kawy, widać że projektował je artysta, a nie kreślarz.

Ekspresy do kawy DeLonghi nie tylko są piękne, ale potrafią zadowolić koneserów kawy, którym nie wystarcza smak naparu dostarczany przez zwyczajne ekspresy automatyczne.

Oferta ekspresów do kawy De Longhi składa się z trzech typów produktów – ekspresów automatycznych, wysokociśnieniowych i kapsułkowych. Każdy typ oferuje różną funkcjonalność i adresowany jest do różnych klientów, ale mają jedną istotną cechę wspólną – na wszystkich się znamy i wszystkie potrafimy naprawić w Ekspresowej Klinice.

Konserwacja ekspresu do kawy DeLonghi

Większość czynności konserwacyjnych związanych z eksploatacją ekspresu do kawy może być wykonana przez samego użytkownika. Zaangażowanie do tych czynności serwisu nie jest niezbędne. Regularne, zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, dbanie o ekspres przedłuża jego żywotność i zmniejsza konieczność wykonywania napraw. 

Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych jest czyszczenie ekspresu. 

Łódź – serwis ekspresów DeLonghi przedłuży okres eksploatacji Twojego urządzenia

Z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu do kawy przez jak najdłuższy czas. Twoja inwestycja powinna zarabiać na siebie tak długo, jak się da. Prawidłowo użytkowane i okresowo konserwowane ekspresy do kawy.

Ekspresy do kawy DeLonghi to świetne rozwiązanie dla kawoszy, którzy doceniają aromat świeżo zmielonych ziaren i możliwość dopasowania indywidualnych parametrów. Innowacyjne rozwiązania wymagają zastosowania wielu skomplikowanych elementów. Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się ich działaniem, wykonuj regularny serwis ekspresu DeLonghi. W Łodzi polecamy się jako firma Ekspresowa Klinika – wieloletni eksperci z zakresu ekspresów do kawy i małego AGD. 

ZADZWOŃ! SZYBKO NAPRAWIMY EKSPRES DO KAWY

Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia domowe i biurowe. 

Świeżo palona kawa już od 40 zł

Oferujemy najwyższej klasy, świeżo paloną kawę ziarnistą dla firm, hoteli i gastronomii.  Mocny aromat i wyważony smak bez kwasowości. Idealna z mlekiem, doskonała jako czarna i espresso.

Wynajem profesjonalnych ekspresów od 150 zł

Wynajmujemy profesjonalne, wydajne ekspresy do kawy na imprezy, konferencje, bankiety i uroczystości rodzinne. Zaskocz swoich gości. Sami przywieziemy i zabierzemy.